Zespół Emet-Impex


Kierownictwo grupy Emet-Impex

Paweł Wdowicki
Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny
+48 32 231 52 69sekretariat@emet-impex.com
Tomasz Zacharz
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor Sprzedaży
+48 32 231 52 69tomasz.zacharz@emet-impex.com
Magdalena Suchińska-Holetzke
Dyrektor Finansowy
magdalena.suchinska-holetzke@emet-impex.com

Oddziały


Nasza sieć sprzedaży obejmuje 17 oddziałów. Proszę wybrać oddział, w którym chcecie się Państwo z nami skontaktować:

Anna Kmera
Kierownik Oddziału Gdańsk
+48 509 290 746anna.kmera@emet-impex.comOddział Gdańsk
Tomasz Zacharz
Dyrektor Oddziału Przemyśl
+48 664 570 171tomasz.zacharz@emet-impex.comOddział Przemyśl
Bogna Biernat
Dyrektor Oddziału Gliwice
+48 697 248 402bogna.biernat@emet-impex.comOddział Gliwice
Beata Kauf
Dyrektor Oddziału Wrocław
+48 606 740 040beata.kauf@emet-impex.comOddział Wrocław
Barbara Bujnowska
Dyrektor Oddziału Szczecin
+48 602 220 274barbara.bujnowska@emet-impex.comOddział Szczecin
Dariusz Bugajski
Dyrektor Oddziału Wodzisław Śląski
+48 604 935 424dariusz.bugajski@emet-impex.comOddział Wodzisław Śląski
Jerzy Starzyk
Dyrektor Oddziału Tarnów
+48 608 649 000jerzy.starzyk@emet-impex.comOddział Tarnów
Katarzyna Sauter
Kierownik Oddziału Kraków
+48 12 686 11 37katarzyna.sauter@emet-impex.comOddział Kraków
Krzysztof Kózka
Dyrektor Oddziału Bielsko-Biała
+48 602 412 863krzysztof.kozka@emet-impex.comOddział Bielsko-Biała
Kazimierz Pradelski
Dyrektor Oddziału Wschód
+48 604 935 424kazimierz.pradelski@emet-impex.comBiuro Handlu zagranicznego
Marek Piechociński
Kierownik Oddziału Słupsk
+48 601 349 036marek.piechocinski@emet-impex.comOddział Słupsk
Renata Cebulak
Dyrektor Oddziału Koszalin
+48 508 119 511renata.cebulak@emet-impex.comOddział Koszalin
Tomasz Salamon
Dyrektor Oddziału Kielce
+48 664 160 660tomasz.salamon@emet-impex.comOddział Kielce
Tomasz Przemyski
Dyrektor Oddziału Łódź
+48 600 850 880tomasz.przemyski@emet-impex.comOddział Łódź
Szczęsny Mierzyński
Dyrektor Oddziału Poznań
+48 664 570 171szczesny.mierzynski@emet-impex.comOddział Poznań
Eugeniusz Hryszczyk
Dyrektor Oddziału Warszawa
+48 602 412 861eugeniusz.hryszczyk@emet-impex.comOddział Warszawa
Jacek Burek
Dyrektor Oddziału Krosno
+48 608 041 008jacek.burek@emet-impex.comhttps://emet-impex.com.pl/oddzialy/wojewodztwo-podkarpackie/

Zespół EMET-IMPEX