Napędy elektryczne REGADA

EMET-IMPEX S.A. jest autoryzowanym Serwisem napędów elektrycznych firmy REGADA. Upoważnia to firmę EMET-IMPEX S.A. do świadczenia Usług Serwisowych w zakresie:

  • wykonywania przeglądów bieżących i okresowych dedykowanych pod zakres usług gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych zgodnie w wytycznymi Zlecającego oraz zapisami w DTR,
  • montażu siłowników na armaturze,
  • ustawiania wyłączników położeniowych.

Serwis EMET-IMPEX S.A. udziela rocznej gwarancji na części zamienne użyte podczas wykonywania usługi serwisowej.

Ceny części zamiennych liczone są wg. cennika Producenta REGADA  w zależności od zleconej przez Zamawiającego naprawy bądź wymiany. W przypadku większej ilości napędów u klienta, cena usługi jest rozpatrywana indywidualnie. To samo dotyczy jednorazowego zlecenia usługi w większej ilości napędów.

Dział Serwisu zareaguje na zgłoszenie reklamacyjne / gwarancyjne / pogwarancyjne w ciągu 72 godzin od otrzymania zgłoszenia z pełnymi danymi dotyczącymi zgłoszenia awarii przez Zamawiającego i przystąpi do usunięcia usterki w wyznaczonym przez Serwis, technicznie uzasadnionym terminie.

Oferowane usługi realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom i wiedzy technicznej, wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Profesjonalizm działania, wysoka jakość oferowanych usług, pozwala firmie EMET-IMPEX S.A. zdobyć zaufanie wielu partnerów.

Kontakt:

serwis@emet-impex.com