Odwadniacze MIYAWAKI

EMET-IMPEX S.A. jest autoryzowanym Serwisem odwadniaczy MIYAWAKI. Upoważnia to firmę do świadczenia Usług Serwisowych w zakresie:

  • oceny poprawności montażu oraz nadzoru nad uruchomieniem odwadniaczy,
  • wykonania oceny stanu technicznego odwadniaczy,
  • przeglądu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego,
  • czyszczenia oraz regulacji odwadniaczy,
  • badania ultradźwiękowego poprawności działania odwadniaczy.

Dział Serwisu zareaguje na zgłoszenie reklamacyjne / gwarancyjne / pogwarancyjne w ciągu 72 godzin od otrzymania zgłoszenia z pełnymi danymi dotyczącymi zgłoszenia awarii przez Zamawiającego i przystąpi do usunięcia usterki w wyznaczonym przez Serwis, technicznie uzasadnionym terminie.

Ceny części zamiennych liczone są wg. cennika Producenta MIYAWAKI  w zależności od zleconej przez Zamawiającego naprawy bądź wymiany. W przypadku większej ilości odwadniaczy u klienta, cena usługi jest rozpatrywana indywidualnie. To samo dotyczy jednorazowego zlecenia usługi w większej ilości odwadniaczy.

Serwis EMET-IMPEX S.A. udziela rocznej gwarancji na części zamienne użyte podczas wykonywania usługi serwisowej. Mamy dobrze wyposażone zaplecze magazynowe odwadniaczy, co umożliwia lepszą i sprawniejszą obsługę klientów.

Oferowane usługi realizowane są przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy dzięki swoim wieloletnim doświadczeniom i wiedzy technicznej, wychodzą naprzeciw potrzebom naszych klientów.

Profesjonalizm działania, wysoka jakość oferowanych usług, pozwala firmie EMET-IMPEX S.A. zdobyć zaufanie wielu partnerów.

Kontakt:

serwis@emet-impex.com