Wiodący dystrybutor armatury przemysłowej


Emet-Impex S.A. to największa w Polsce firma oferująca pełny asortyment w branży armatury przemysłowej, pomp oraz automatyki od 1990 roku. Od wielu lat jesteśmy niezawodnym i godnym zaufania dystrybutorem, posiadając najszerszą ofertę armatury przemysłowej.

Dostarczamy armaturę przemysłową, pompy, automatykę, wymienniki ciepła, hydranty, rury, kształtki rurowe,  zawory, zasuwy, przepustnice, kurki kulowe i armaturę kontrolno-pomiarową (AKPiA), czyli szeroki asortyment branży pomp i armatury przemysłowej od najlepszych producentów i dostawców w Polsce.

Cechuje nas profesjonalizm działania oraz wieloletnie doświadczenie. Oferujemy kompletne rozwiązania do realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych i remontowych dla naszych Klientów poprzez sprzedaż i serwisowanie oraz  profesjonalne  doradztwo i dobór najlepszych rozwiązań.

Gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność dostarczanego asortymentu. Posiadamy szeroką gamę produktów od sprawdzonych producentów i dostawców. Każdy z naszych partnerów, posiada niezbędne atesty i dopuszczenia, a sprzedawany przez nas asortyment posiada wszelkie niezbędne dokumenty
i gwarancje.

Działamy szybko i kompleksowo, efektywnie odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i ściśle współpracujemy z naszymi klientami podczas całego procesu obsługi.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy
 
Zespół EMET-IMPEX