Już po raz czternasty jak poinformowała redakcja magazynu Forbes, w wyniku współpracy z Dun & Bradstreet Poland zostało opracowane zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się firm w Polsce.

Wszystkie przedsiębiorstwa, zamieszczone się na liście, mogą szczycić się tytułem „Diamentów Forbesa 2022”.

W dniu 21 kwietnia 2022 roku odbyła się uroczysta Gala Diamentów Forbes, z przyjemnością mamy zaszczyt ogłosić, że Spółka Emet-Impex S.A. otrzymała wyróżnienia.

Cytując magazyn Forbes „w zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększyły swoją wartość (..). Diamentami Forbesa zostały te o dodatnim wyniku finansowym i o współczynniku ryzyka współpracy wyższym niż 4, oceniając według ratingu Dun & Bradstreet Poland.”

Poniżej przedstawiamy zdjęcia Prezesa Zarządu Pawła Wdowickiego odbierającego przyznane wyróżnienie.

#forbes #diamentyforbes2022 Fot. Materiały Prasowe Forbes

Emet-Impex S.A. to największa w Polsce firma oferująca pełny asortyment w branży armatury przemysłowej, pomp oraz automatyki od 1992 roku.
Od wielu lat jesteśmy niezawodnym i godnym zaufania dystrybutorem, posiadającym najszerszą ofertę armatury przemysłowej.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>