Emet-Impex od 23.03.2018r. jest członkiem Izby Gospodarczej Gazownictwa! 🎉z czego jesteśmy bardzo dumni. Certyfikat, który otrzymaliśmy, stanowi potwierdzenie naszego zaangażowania w rozwój branży gazowniczej oraz wysoką jakość naszych usług.

Dziękujemy wszystkim naszym partnerom biznesowym za wsparcie i zaufanie, które umożliwiły nam osiągnięcie tego ważnego kroku.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanym przez nas asortymentem!

#EmetImpex #IzbaGospodarczaGazownictwa #Certyfikat #RozwójBiznesu #Partnerstwo

Napędy elektryczne Regada to sprawdzone urządzenia służące do sterowania armaturą przemysłową, zamykania i otwierania przepływu mediów w rurociągach lub do płynnej regulacji przepływu.

Mogą współpracować z różnego rodzaju zaworami, przepustnicami, zasuwami. Napędy są sterowane zdalnie ze sterowni, posiadają napęd ręczny, mogą być również wyposażone w sterowanie lokalne. Przystosowane do pracy w różnych strefach klimatycznych oraz do stref zagrożonych wybuchem Ex.

Emet-Impex wyłączny dystrybutor na Polski rynek zapewnia serwis, montaż z armaturą i obsługę gwarancyjną.

Emet-Impex lider w branży armatury przemysłowej od 1992 roku!

W dniach 4-5 października EMET-IMPEX wziął udział w Sympozjum organizowanym przez Stowarzyszenie Polskiej Armatury Przemysłowej oraz Stowarzyszenie Producentów Pomp pt. „Polskie pompy i armatura dla energetyki jądrowej”. W sympozjum udział wzięli polscy producenci armatury i pomp, jak również przedstawiciele Ministerstwa Klimatu i Środowiska, Państwowej Agencji Atomistyki, Państwowej Energetyki Jądrowej. Była to dobra okazja, aby wysłuchać doświadczeń dotyczących budowy atomu od naszych zagranicznych partnerów oraz wymienić się spostrzeżeniami na temat możliwości i przyszłości polskiej energetyki jądrowej. Serdecznie dziękujemy SPAP oraz SPP za zaproszenie i zorganizowanie wydarzenia.

On October 4-5, EMET-IMPEX participated in the Symposium organized by SPAP and SPP entitled “Polish pumps and valves for nuclear energy.” The symposium was attended by Polish manufacturers of armatures and pumps, as well as representatives of the Ministry of Climate and Environment, the National Atomic Energy Agency and the National Nuclear Power Industry. It was a good opportunity to share experiences regarding nuclear power from our foreign partners and to exchange observations on the possibilities and future of Polish nuclear energy. We would like to thank SPAP and SPP for inviting us and organizing great event.

We are proud to share with you a short summary from XXV Symposium Energetyka Bełchatów where we attended along with our partners Regada and Watts Water Technologies. We hope you enjoy it!

Z dumą dzielimy się z Państwem krótkim podsumowaniem XXV Sympozjum Energetyka Bełchatów, w którym uczestniczyliśmy wraz z naszymi partnerami Regada oraz Watts Water Technologies. Mamy nadzieję, że relacja przypadnie Państwu do gustu 😊

#energetykabelchatow

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny na stoisku Emet-Impex oraz miłe rozmowy podczas XXV Sympozjum ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2023. Trzy dni w centrum polskiej energetyki pełne rozmów i planów na dalszy rozwój energetyki przemysłowej. Dziękujemy!

Poniżej przedstawiamy największą ilościowo/wartościowo dostawę Oddziału Emet-Impex Wrocław, niestandardowych pomp marki Wilo.

Serdecznie zapraszamy na stoisko Emet-Impex S.A. na XXV Sympozjum Naukowo-Technicznego ENERGETYKA BEŁCHATÓW 2023, gdzie wspólnie z naszymi partnerami Regadą s.r.o. i Watts Water Technologies będziemy służyć Państwu pomocą w zakresie oferty technicznej, doboru, eksploatacji, serwisowania armatury przemysłowej i pomp. 
Do zobaczenia 4-5 WRZEŚNIA 2023 w Bełchatowie.

Zespół Emet-Impex S.A.

Wychodząc naprzeciw problematyce dotyczącej poprawnego utrzymania sieci pary i kondensatu firma EMET-IMPEX S.A. we współpracy z MIYAWAKI pragnie zaproponować pomiar poprawności działania odwadniaczy w sposób bezinwazyjny metodą ultradźwiękową. Takie rozwiązanie umożliwia bezproblemowy nadzór nad układami pary i kondensatu, a prawidłowe działanie odwadniaczy znacznie zmniejsza koszty wytwarzania i utrzymania instalacji pary.

Serwis EMET-IMPEX oprócz podstawowych usług serwisowych, świadczy również usługi w zakresie montażu napędów elektrycznych, pneumatycznych do przepustnic. Armatura montowana przez Serwis Emet-Impex jest głównie na instalacjach przemysłowych, basenowych jak i w energetyce zawodowej.

Emet-Impex lider w branży armatury przemysłowej od 1992 roku!

Miło nam poinformować, że zespół Emet-Impex powiększył się o dwie nowe osoby, które specjalizują się w oferowaniu wszelkich zaworów bezpieczeństwa, w szczególności marki ARMAK/ZETKAMA.

Zawory ARMAK/ZETKAMA, spełniają najwyższe standardy jakości i skuteczności.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług i gwarantujemy, otrzymanie profesjonalnej obsługi oraz doradztwa i produktów, które spełnią oczekiwania Naszych Klientów.

Wierzymy, że gamy oferowanego przez nas asortymentu oraz wiedza i zaangażowanie nowych pracowników, umożliwią nam lepiej i szybciej reagować na Państwa potrzeby.

Emet-Impex lider w branży armatury przemysłowej od 1992 roku!